Erken Boşalmayı Önleme Yolları


Erken Boşalmayı Önleme Yolları Erken boşalmanın önlenmesi için kişilerin kendi başlarına yapabilecekleri egzersizler vardır. Bunlardan en yaygın olanı mastürbasyonda bir süre belirleyip o süreyi aşıp boşalmaktır. Süre giderek arttırılır.

Kendi başlarına çözemeyenler ise mutlaka tedavi için bir doktora başvurup destek almalıdır. Cinsel terapi ve tedavi veren doktorlar bu sorunun kısa sürede çözülmesini sağlamakta, kişiye dilediği zamana kadar boşalmadan ilişkiyi sürdürebilmeyi öğretmektedir. Böylece yerlerde sürünen cinsel ilişki kalitesi tavanlara çıkmakta, kendilerini mutlu ve güçlü erkek olarak hissetmektedirler.

Uzman Doktorunuza Sorunuzu Rahatlıkla Sorabilirsiniz !


Adınız Soyadınız: Telefon Numaranız:
Sorunuz:
Önemli Uyarı: Bu web sitesinden gönderilen mesajlar 3. şahıslar ile kesinlikle paylaşılmaz. Mesaj gönderenler gizlilik ilkelerini kabul etmiş sayılır.

Sayfalarda yer alan her türlü bilgi sadece aydınlatma amaçlıdır. Sizlere aktarılan bilgiler tavsiye niteliğinde olup, reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüz yüze görüşmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tamamen kullanıcıya aittir.